Reserva Bom Retiro Ξενοδοχείο
Το Reserva Bom Retiro Ξενοδοχείο Σάο Πάολο βρίσκεται κοντά σε διάφορα αξιοθέατα της πόλης και περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το Πολιτιστικό Κέντρο Banco do Brasil του Σάο Πάολο. Οι πελάτες αυτού του ξενώνα μπορούν να παρκάρουν το αυτοκίνητό τους στον χώρο.
Αυτό το ξενοδοχείο απέχει περίπου 2 χλμ. από το Κτήριο Banespa και 950 μέτρα από σιδηροδρομικό σταθμό Luz. Τα θρησκευτικά αξιοθέατα της περιοχής περιλαμβάνουν το Ιερό και Μοναστήρι του São Francisco de Assis (2,1 χλμ. ) Και τον Ναό του Σολομώντα (2,2 χλμ. ). Από το Reserva Bom Retiro Ξενοδοχείο, μπορείτε εύκολα να φτάσετε στο Μουσείο Θρησκευτικής Τέχνης, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με τα πόδια. Επίσης, υπάρχει ο σταθμός λεωφορείων Terminal Metro Armenia, 300 μέτρα από αυτό το κατάλυμα.
Τα δωμάτια περιλαμβάνουν μπαλκόνι και χώρο καθιστικού για την άνεση των πελατών.
Κατά τη διαμονή στο Reserva Bom Retiro Ξενοδοχείο, οι πελάτες μπορούν να φάνε στο Restaurante Ramada Encore, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με τα πόδια, ή στο Restaurante Lanzhou που απέχει 6 λεπτά.
- Αεροδρόμια
- Σάο Πάολο Κονγκόνας Αεροδρόμιο12 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Σιδηροδρομικός Σταθμός Julio Prestes1,2 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Στο δωμάτιο
- Καθιστικό
- Τραπέζι φαγητού
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόσο μακριά είναι το κέντρο της πόλης από τo Reserva Bom Retiro Ξενοδοχείο;
Θα χρειαστούν 30 λεπτά με τα πόδια από τo Reserva Bom Retiro Ξενοδοχείο μέχρι το κέντρο της πόλης. - 🚗
Μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά σε τo Reserva Bom Retiro Ξενοδοχείο;
Τo Reserva Bom Retiro Ξενοδοχείο παρέχει ιδιωτική στάθμευση. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo Reserva Bom Retiro Ξενοδοχείο;
Οι τιμές στο τo Reserva Bom Retiro Ξενοδοχείο ξεκινούν από 22$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου.